PRENSES ELSA MAKYAJI YAP!

GÖNÜLLERİN PRENSESİ ELSA İLE HARİKA MAKYAJLAR YAPIYORUZ!OYUNUN AÇIKLAMASI

Dünya’yı kasıp kavuran, sinemalarda izlenme sayısı ile animasyon tarihinde rekorlar kıran, YouTube’da yayınlanan şarkısı bile milyar defa dinlenen Disney’in efsaneleşmiş animasyon filmi Buzlar Ülkesi kahramanlarından Elsa makyajını yapmak için sizden destek istiyor.

Prensen Elsa’ya birbirinden güzel makyaj malzemeleri ile makyaj yapıyoruz. Bu makyaj oyununu oynayarak makyaj yapmada kendimizi geliştiriyoruz ve Elsa’yı daha da yakından tanıma fırsatı elde ediyoruz. Biliyorsunuz internet sitemizde tüm oyunlarımızı ücretsiz oynayabilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey mobilden ya da bilgisayarınızdan internet sitemize girmeniz ve dilediğiniz oyunu ücretsiz olarak oynamanız.

Bu oyunda filmde olduğu gibi diğer karakterler ne yazık ki bulunmamaktadır. Olaf bizim en sevdiğimiz karakter, senin favori karakterin hangisi? Aşağıdaki yorum kısmına filmdeki favori karakterini yazabilirsin.

Oyunu oynamak çok basit. Sadece Elsa’nın iki yanında bulunan makyaj malzemelerini mouse ile seçip Elsa’nın üzerine bırakıyorsun. Tabi üzerine derken ilgili alana bırakmalısın. Örneğin saçı ile ilgili bir değişiklik yapmak istediğin zaman malzemeyi alıp Elsa’nın saçına bırakman gerekiyor.

Sen de oyunumuzu oyna ve kendi tarzına göre Elsa’yı baştan yarat, aklında ne varsa tamamen kendi tarzına göre şekillendir Elsa’yı.

Aynı oyunun Anna versiyonu da sitemizde mevcuttur. Oyunu beğendiysen arkadaşların ile paylaşmayı unutma.

OYUNUN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Not registered yet? Üyelik Oluştur


Giriş Yap

Şifreyi mi unuttun?

Zaten Üyeyim? Giriş Yap


Kayıt Ol

Şifreyi mi unuttun?