MAHJONG OYNA!

Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamayacaksınız!
Eski tahta oyunu Mahjong’un tadını bu sefer dijital olarak çıkarıyoruz! Hem odaklanıyoruz, hem de bol bol stres atıyoruz!

Bu yeni sürümde en güzel grafikler ve yüzlerce zorluk derecesine göre farklı bölümler ile saatin kaç olduğunu ya da ne kadar süre oynadığınızı anlamayacaksınız bile. Ben şu an oyun içi ekran görüntüsü almak için oynamaya başladım ve işim bitti ancak halen oynuyorum 🙂

Oyunun amacı, ekranda çıkan desenlerin aynılarını bulmak ve onları eşleştirmek. Bu şekilde ekrandaki tüm objelerin çiftini bulup bölümü rahatlıkla bitirebilirsiniz.

Ola ki zorlandınız, biz zannetmiyoruz ancak hadi diyelim oyunu oynarken bir noktada kaldınız. O zaman hemen ipucu veya karıştırı kullanabilirsiniz ve belki kaldığınız yeri hızlıca çözüme ulaştırmış olabilirsiniz.

Meydan okumaya hazır mısın? Mahjong oyununda en yüksek skoru alıp krallığını/kraliçeliğini ilan edebilirsin. Oyunu sitemiz üzerinden tabii ki ücretsiz oynayabilirsiniz.

Mobilde de bizi yalnız bırakmayın olur mu. Sitemizdeki oyunlar akıllı telefon ve tabletlerden de oynanabilmekte.

Kimler ne skor yaptılar aşağı yorum olarak yazsınlar biz de bakalım rekor kimde. Eğer bize meydan okuyan olursa içimizden birini kurban olarak seçebiliriz. Oynar ve skorunu sizinle paylaşır 🙂

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Not registered yet? Üyelik Oluştur


Giriş Yap

Şifreyi mi unuttun?

Zaten Üyeyim? Giriş Yap


Kayıt Ol

Şifreyi mi unuttun?